Главная > Все новости > Анонсы > Парк «Відрадний» чекає на інвестора для облаштування парку розваг для дітей

Парк «Відрадний» чекає на інвестора для облаштування парку розваг для дітей

У Солом’янському районі столиці на території парку «Відрадний» заплановано облаштувати дитячий парк розваг.

До реалізації цього проекту запрошують долучитись інвесторів. Проведення відповідного інвестиційного конкурсу передбачено розпорядженням КМДА № 1810.

Зокрема, пропонується облаштувати дитячий парк розваг і атракціони для відпочинку, проведення освітніх заходів для дітей та дорослих, що триватимуть цілий рік під відкритим небом. Також заплановане проведення зустрічей із експертами у сфері екології, реалізація програми «зеленої» освіти в форматі повноцінного курсу для осіб будь-якого віку.

Проєкт не передбачає капітального будівництва, тому зелені насадження парку буде збережено. Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Солом’янського району визначено замовником реалізації проекту, а КП «Київське інвестиційне агентство» – замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт для проведення інвестиційного конкурсу.

«Київське інвестиційне агентство» має розробити орієнтовні техніко-економічні показники та можливі передпроєктні пропозиції, погодити в установленому порядку орієнтовні техніко-економічні показники та надати їх до Департаменту економіки та інвестицій.

Джерело