Главная > Особливості ставок на кіберспорт

Особливості ставок на кіберспорт

19.01.2021

Із стрімким розвитком кіберспорту ставки на такі змагання стали такими ж важливими, як і їх трансляції. Додатковий азарт підігріває інтерес до гри, а зважена аналітика допомагає з більшою точністю вгадати результат зустрічі. Якщо ставки користуються популярністю, цей напрямок старанно розвивають все букмекерські контори. Дійсно, ставки на спорт в Україні залучають з кожним роком все більше уваги. Зокрема, ставки на матчі Дота 2 і КС:ГО є одними з найбільш затребуваних

Про активний розвиток кіберспорту в останні роки не говорив тільки ледачий. Сфера дійсно стрімко розвивається: з’являються нові дисципліни, зростає масштаб турнірів, кількість професійних гравців і аматорів, крім того, неухильно ростуть суми, які обертаються в сфері кіберспорту

Як букмекери виставляють коефіцієнти на подію? При розрахунку лінії враховується безліч критеріїв і показників, однак одну з найважливіших ролей у цьому відіграє статистика команд і гравців. Звідси і випливає важлива перевага ставок саме на кіберспорт.

На професійній киберспортівной сцені тільки одиниці команд зберігають свій склад протягом хоча б одного року. То тут, то там виникають нові мікси з гравців, які втратили команди. Молоді гравці пробиваються в напівпрофесійні ліги і кваліфікації до великих турнірів, де іноді їх знаходять більш досвідчені кіберспортсмени і збивають нові команди. Цей постійний потік новачків робить збір статистики для букмекерів просто неможливим.

Дуже часто коефіцієнти на фаворитів проти таких «нових» команд знаходяться в районі 1.2. А між тим, знову зібралися команди з молодих хлопців, приїхавши на турнір, загоряються при вигляді величезної публіки і масштабу відбувається і показують просто неймовірні результати.

Несподівані результати виходять не тільки з-за натхнення нових команд і труднощів в зборі статистики. Справа в тому, що Dota 2 і CS: GO складні не тільки для гравця, але і для розробника. Завжди існують нерозкриті стратегії, дисбаланс в грі, який намагаються прибрати патчами, тобто, правками в механіці гри. Постійні оновлення – ще одна причина, по якій команди- «новачки» досить часто займають якщо не перші, то хоча б призові місця, обігруючи тих, хто вважався явним фаворитом.