Главная > Опис БК ГОЛ+ПАС

Опис БК ГОЛ+ПАС

12.05.2021

Букмекерська контора “Гол+Пас” відкрилася в 2003-му році. Зараз вона представлена ​​в тому числі в Південній Кореї, Таджикистані, Казахстані, Киргизстані, Молдові та Росії, є одним з найбільших гравців на території Середньої Азії, Сибіру і Далекого Сходу. За наступним посиланням Ви можете прочитати реальні відгуки про Гол+Пас. Примітно, що “Гол + Пас” працює не тільки в інтернеті, але також має мережу із близько двох сотень офлайнових пунктів прийому ставок.

Дизайн сайту контори, як для пострадянського простору, знаходиться на дуже високому рівні. Сайт має розділ FAQ, де можна знайти відповіді на питання щодо особливості діяльності компанії, а також форум для обговорення беттінга. Три тоталізатора надають досить широкий вибір подій. Особливістю контори є також активна заохочувальна кампанія, яку вона веде вже не перший рік.

Лінія БК Гол + Пас

Лінія “Гол + Пас” охоплює найбільш популярні види спорту: футбол, хокей, баскетбол, гандбол, бейсбол, волейбол, дартс, теніс, автогонки і так далі. Розпис присутній на всіх поєдинках, найбільший акцент в ній зроблено на індивідуальних Тоталь гравців. Крім об’ємної розпису футбольних матчів контора також може похвалитися баскетбольної і тенісної лініями з різноманітними варіантами ставок. Клікнувши на назву команд можна отримати вичерпну статистику по майбутнього матчу.

Мінімальна ставка окремо визначається для кожного взятого ринку, максимальна обмежена сумою в 1,25 млн рублів. Як уже згадувалося, є три тоталізатора: Спортивний (футбольний), Баскетбольний і Хокейний – в кожному по 15 поєдинків. Мінімальна ставка 20 рублів, а джекпот – 5 мільйонів рублів.

Способи введення і виведення коштів

Відкрити рахунок у цьому гральному закладі можна в USD, EUR, RUB, тенге, білоруських рублях, гривнях, киргизьких сомам, ларі і сомоні. Є кілька способів внести кошти на рахунок: за допомогою переказу між картами БТА Банку, в пунктах прийому платежів БК «Гол + Пас», банківським переказом, або ж з використанням платіжних систем WebMoney, Western Union і MoneyGram. Жителі Казахстану мають можливість поповнити рахунок за допомогою переказу між картами Казкоммерценбанка, або в терміналах платіжної системи OSMP. Зарахування на рахунок коштів за допомогою WebMoney відбувається моментально, висновок займає до доби. Комісію платіжної системи букмекерська контора не повертає.

Служба підтримки

Служба підтримки букмекерської контори «Гол+Пас» працює цілодобово, 7 днів на тиждень. Консультації можна отримати різними способами: ICQ, електронною поштою, телефоном. Відповідь на лист по електронній пошті обіцяють дати не більше ніж через дві години.