Главная > Ніяк не можете вибрати туроператора для дитячої подорожі? Ці поради від «Сант Валентин» підкажуть, на що саме слід звернути увагу при виборі

Ніяк не можете вибрати туроператора для дитячої подорожі? Ці поради від «Сант Валентин» підкажуть, на що саме слід звернути увагу при виборі

Наша планета унікальна й сповнена різноманітних гарних місць та людей зі своїми традиціями, історією, культурою та багатьом іншим. Саме тому людина завжди прагнула подорожувати, щоб дізнатися щось нове і зрозуміти життя інших. Сьогодні світ з радістю пропонує величезну кількість можливостей для туризму, відкриваючи кордони, залучаючи людей гарними місцями, умовами тощо.

І таку можливість не слід упускати навіть у дитинстві, адже це той час, який назавжди залишиться в пам’яті дитини, яка росте і в цей період знайомиться з оточенням.

Саме з цієї причини вже досить давно існують різноманітні дитячі тури по україні та за кордон, щоб школярі не лише весело проводили час, а й набиралися нових знань, заводили нові знайомства та багато іншого. Найчастіше такі тури пропонують у школах, які відправляють школярів на екскурсії по країні.

Однак подарувати своєму чаду подорож та незабутні враження можна і самостійно, оскільки сьогодні існує безліч різних туроператорів. При цьому, щоб поїздка пройшла справді добре і без проблем, підходити до вибору туроператора слід з усією серйозністю та уважністю, звертаючи увагу на певні критерії.

4 поради щодо вибору туроператора

  1. Насамперед потрібно прочитати відгуки та рейтинг про фірму. При цьому робити це слід на сторонніх сайтах, оскільки іноді власники веб-ресурсів купують позитивні відгуки для залучення клієнтів, а на сторонніх ресурсах думка часто незалежна.

  2. Також слід знати, що дуже дешеві та дуже дорогі тури — сигнал про те, що довіряти туроператору не варто. Занадто низькі ціни найчастіше свідчать або про погані умови, або про те, що це шахраї. Найкраще вивчати ринок та дивитися середнє значення за вартістю екскурсій.

  3. Договір — обов’язкова умова співпраці. Там має бути чітко прописана назва туроператора, прізвище директора, а також інші умови у вигляді цін, харчування, готелю, медичного страхування.

  4. Ще один важливий критерій щодо дитячих поїздок — це безпека. Усі супроводжуючі мають бути кваліфікованими фахівцями, які не будуть грубити, кричати й поводитись некоректно з дітьми.


Сьогодні на ринку можна знайти безліч різних агенцій та туроператорів, однак одним із найкращих вважається «Сант Валентин», який ось уже 20 років радує школярів цікавими та веселими турами як по країні, так і за кордон. Їхніми послугами скористалися понад 85 тисяч клієнтів, і понад двісті шкіл обирають саме цього туроператора. На вашу дитину чекає велика кількість пропонованих екскурсій за доступною ціною та з найкращими умовами.