Главная > Все новости > Небезпечний дитсадок у Солом’янському районі розчистили від сміттєзвалища

Небезпечний дитсадок у Солом’янському районі розчистили від сміттєзвалища

Нещодавно журналісти писали про покинутий та напівзруйнований дитячий садочок, який потерпає  від куп сміття та відходів.
Після публікації на сайті про сміттєву проблему комунальні служби все ж таки прибрати непотріб.

Нагадаємо, покинута будівля на Повітрофлотському проспекті 40-а перетворилася на стихійне звалище. Мешканці сусідніх будинків вже два роки як намагалися боротися з цим безладом, неодноразово звертаючись до місцевої влади.

В середині садочка ще не прибрали. Хоча, це й не дивно, бо мотлох накопичувався тривалий час, тож прибрати це все за один раз дійсно складно.

– Нарешті нас почули та почали прибирати покинутий дитячий садок! Ще б трохи і в цих кучугурах сміття можна було б потонути. Я сподіваюсь, що більше на цій ділянці не буде такого звалища, – розповідає активістка Світлана.

Окрім сміття зникли з двору й бездомні собаки та безхатченки, які нерідко жахали місцевих, адже тут мешкає чимало родин із маленькими дітьми.

– Було б чудово, якби хтось наглядав за цією територією. Я дуже дякую місцевій владі, яка нас почула! Хочу відмітити й те, що відколи почали активно прибирати цю територію, зникли безпритульні, – коментує мешканець  сусіднього будинку Дмитро.


vechirniykiev.com.ua/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *