Главная > Все новости > Анонсы > Названо найменш проблемні райони столиці

Названо найменш проблемні райони столиці

За результатами оцінки діяльності районних в місті Києві державних адміністрацій в січні 2021 року найвищі показники – у Голосіївського, Святошинського та Солом’янського районів столиці. Про це повідомляє Департамент економіки та інвестицій КМДА.

Шевченківський, Дніпровський, Оболонський та Печерський райони столиці зайняли 4-7 місця відповідно. Замикають січневий рейтинг Дарницький район – на 8 місці, Деснянський і Подільський – на 9 і 10 позиціях.

Рейтингування райдержадміністрацій ведеться з метою виявлення проблемних питань життєдіяльності районів столиці і прийняття оперативних управлінських рішень на підставі відомостей структурних підрозділів і КСУ «Контактний центр міста Києва».

Оцінка проводиться згідно з Порядком проведення оцінки діяльності районних в місті Києві державних адміністрацій за окремими показниками, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста. Йдеться, зокрема, про виконання звернень громадян, стан ліфтового господарства, благоустрій територій, рівень охоплення профілактичними щепленнями населення і кількості підписаних декларацій з сімейним лікарем, рівні оплати за оренду комунального майна, влаштуванні дітей-сиріт в сімейні форми виховання і т. Д .

Так, за січень 2021 року оцінювання проводилося за 17 показниками з 21. Зокрема, за показником «Рівень виконання звернень громадян з питань життєдіяльності району» найвищий результат зафіксований в Дніпровському, Святошинському та Солом’янському районах столиці.

За рівнем виконання звернень громадян з питань житлового господарства першість мають Святошинський, Солом’янський і Оболонський райони столиці.

У Святошинському, Солом’янському та Дніпровському районах зафіксовано найвищий результат за показником «Рівень виконання звернень громадян з питань забезпечення благоустрою міста».

Найшвидше відновлення благоустрою в місцях аварійних розриттів відбувалося в Солом’янському, Голосіївському та Шевченківському районах. Чи не закрита жодна аварійна картка на порушення благоустрою в Дарницькому, Оболонському та Печерському районах. В цілому, в січні 2021 року видано 222 аварійні контрольні картки на порушення благоустрою у зв’язку з проведенням аварійних робіт на інженерних мережах.

У всіх районах столиці в січні 2021 року організація проведення сільськогосподарських ярмарків відзначена на високому рівні.

За перший місяць поточного року в 29 будинках столиці обрано форма управління багатоквартирним будинком. Так, утворено 20 ОСББ та обрані 9 керуючих. За даним показником лідируючі позиції займали Голосіївський, Солом’янський і Печерський райони. Зате в січні співвласниками жодного будинку в Деснянському районі не змінена форма управління.

За оцінкою стану ліфтового господарства в районах міста Києва найкраща ситуація зафіксована в Шевченківському, Печерському та Святошинському районах. Найбільше середня щоденна кількість простоїв ліфтів більше 1 доби зафіксовано в Дніпровському, Деснянському та Голосіївському районах столиці.

One thought on “Названо найменш проблемні райони столиці

  1. Переважну більшість населення країни Австралійський Союз становлять нащадки переселенців з Великої Британії – англоавстралійці. Корінні жителі – аборигени Австралії – складають близько 1 % населення. Вони булі відтіснені європейцями у центральній та західні пустельні райони. Австралійський Союз належить до групи високорозвинених країн переселенського типу. Столиця держави – Канберра.

Comments are closed.