Главная > Все новости > Натяжна стеля у Києві від виробника з професійним монтажем за привабливою ціною

Натяжна стеля у Києві від виробника з професійним монтажем за привабливою ціною

Натяжна стеля – це конструкція, що складається з полотно, закріпленого по всьому периметру кімнати і розташована трохи нижче основної стелі. Їх різноманітність кольорів та фактур не тільки ідеально вписується в інтер’єр приміщення, але, навіть, стає його родзинкою. Залежно від матеріалу, з якого зроблено полотно, конструкції можна розділити на два види:

  • Натяжні стелі з тканини;
  • Натяжні стелі з полівінілхлоридної плівки (ПВХ).

Натяжні стелі з тканини

Для створення кінцевого виробу може бути використаний ситець або спеціальна тканина, просочена поліуретаном. Стелям з тканини можно надати потрібне забарвлення ще на етапі створення, також їх можна легко пофарбувати в потрібний колір і після установки. Тканинні чудово підійдуть для дитячої, бо пропускає повітря і не виділяє в навколишнє середовище шкідливих речовин. Монтувати їх дуже просто – по периметру кімнати під основною стелею розташовується багет, до якого потім кріпиться тканина.

Натяжні стелі з ПВХ плівки у Києві та містах України від виробника

До переваг даного матеріалу можна віднести міцність і відмінні шумоізоляційні властивості. Покриття з ПВХ-плівки не вбирає запахи, його легко мити, стеля з такого матеріалу не схильна до впливу цвілі. Монтаж справжніми професіоналами відбувається за допомогою теплової гармати, це пов’язано з властивістю полівінілхлоридної плівки розтягуватися при нагріванні, утворюючи абсолютно гладку поверхню.

Інформація позичена за матеріалами сайту компанії ТОВ Демі-Луне – провідної української фірми з виробництва та монтажу натяжних стель у Києві, Одесі та містах України.

Чому варто приділити увагу, вибираючи натяжну стелю до своєї оселі у Києві, Одесі та містах України?

При виборі конструкції варто звернути увагу не тільки на дизайн, але й на розмір кімнати, в якій буде встановлено стелю. Для невеликих приміщень підійдуть однотонні світлих відтінків, а в просторих кімнатах виграшно виглядатимуть плівки з яскравим малюнком.

Натяжні стелі дозволяють встановлювати будь-які джерела світла, однак відстань до полотнища має бути не менш восьми сантиметрів. ПВХ-плівка не загориться, але близько розташовані джерела світла можуть її зіпсувати.

Як тканинні, так і плівкові стелі дуже довговічні, термін їх служби зазвичай більше 15 років, з часом полото не вицвітає і не провисає. Легкість установки, відсутність необхідності в спеціальному відході, – все це призводить до того, що все більша кількість покупців віддають перевагу саме цим оздоблювальних матеріалів при ремонті квартири.