Главная > Надійні ставки на спорт онлайн

Надійні ставки на спорт онлайн

22.10.2021

Букмекерські контори дають можливість заробляти на успіху спортивних гравців, роблячи онлайн ставки на спорт в Україні. Тепер хобі вболівальника можна поєднати з реальним заробітком. Досить тільки вибрати надійну букмекерську контору і почати робити ставки. Експерти і користувачі рекомендують сайт Parimatch. Про переваги беттінга свідчать відгуки реальних гравців. Та й людина, яка не має відношення до спорту, наверянка чула про Parimatch.

Як зробити ставку

Беттінг в інтернеті працює трохи інакше. В основі лежить принцип “гравець сам за себе”, тобто ставка робиться індивідуально і користувач протистоїть букмекерові. Якщо клієнт робить прогноз ближчий до реального результату матчу, отримує виграш. Якщо ближче виявляється букмекер, користувач залишається ні з чим. Щоб зробити успішну ставку, потрібно бути обізнаним про нюанси щогла. Варто заздалегідь врахувати зміни погоди, місце проведення змагання, склад команди, наявність травм у гравців і інше.

Є, звичайно, і інший варіант – покластися на своє чуття і удачу. Зазвичай таким шляхом йдуть справжні вовки беттінга. Вони роблять ставку в режимі Live, тобто вже під час гри. Новачкам же рекомендують підготуватися і не ризикувати грошима з перших кроків онлайн-беттінга.

На сайті Parimatch доступні ставки як на поширені види спорту (хокей, баскетбол, футбол, теніс), так і на вельми екзотичні. Робити ставку можна на командні та індивідуальні види спорту. У футболі, наприклад, приймають ставки за кінцевий рахунок матчу, проміжні результати, кількість штрафних, кутових, пенальті, а також успішність конкретного спортсмена.

Букмекерська контора Parimatch відрізняється високими коефіцієнтами. Однак варто враховувати їх мінливість. Наприклад, на матч з прогнозованою перемогою тієї чи іншої команди, ставки зменшують. Якщо перемога менш очевидна – збільшують.

Щоб зробити ставку на сайті Parimatch, потрібно зареєструватися. Для цього клікніть по відповідній кнопці і заповніть необхідні поля:

  • ім’я прізвище
  • країна місто
  • дата народження
  • контактні дані: телефон, електронна пошта

На сайті можна створювати лише один обліковий запис одному користувачеві. При виведенні коштів необхідно буде вибрати спосіб оплати. Можна вивести гроші як на карту, так і на електронний гаманець.