Главная > Набридла вода з-під крану? 3 вагомі аргументи придбати лужну воду юрського періоду

Набридла вода з-під крану? 3 вагомі аргументи придбати лужну воду юрського періоду

Напевно багато хто чув про артезіанську воду по телевізору або з розмов, оскільки така рідина дуже корисна для нашого організму. А зараз у всьому світі існує невеликий дефіцит чистої питної води, тому що все більше з’являється різних заводів та підприємств, які забруднюють довкілля та, тим самим, воду.

Саме тому багато лікарів забороняють пити водопровідну рідину, яка може містити безліч шкідливих речовин у вигляді бруду, іржі, мікробів та хлору, яким таку обробляють.

В цьому випадку існує два варіанти: встановлювати очисник або купувати бутильовану. І саме другий варіант є більш популярним, так як фільтри служать недовго, не завжди якісно очищають рідину і т.д.

І якщо говорити про бутильовану, то найпопулярнішою є саме артезіанська, яку добувають із копалень. Такі рудники знаходяться дуже глибоко під землею і пробивають ключ крізь увесь ґрунт, що також робить артезіанську дуже корисною.

При цьому вона також ділиться на декілька різновидів, одним з яких є лужна вода юрського періоду. Це жива рідина, pH рівень якої відповідає рідкому середовищу людини. І якщо Ви ніколи про таку не чули, саме час дізнатись, в чому її перевага.

3 вагомі причини використовувати лужну воду юрського періоду

  1. По-перше, необхідно сказати про те, що вона має унікальний склад і смакові якості, які роблять її особливою, оскільки ні в ґрунтовій, ні в поверхневій не можна знайти стільки корисних речовин. Але тут значення має саме родовище, від якого залежить склад та переважання того чи іншого мінералу.

  2. По-друге, її склад насичений великою кількістю ферментів та мікроелементів. Все тому, що під час пробивання ключа на поверхню, вода збирає безліч корисних мінералів, включаючи залізо, фосфор, йод, магній, калій і багато іншого. Саме в цьому й полягає особливість лужної.

  3. По-третє, свердловини найчастіше знаходяться на глибині 300 метрів, що захищає воду від попадання в неї різних хімікатів та інших забруднень. Але, в будь-якому разі, перед потраплянням на прилавок, така обов’язково проходить перевірку та очищення, щоб вона мала ідеальний баланс та склад.


А якщо Вас цікавить смачна та корисна питна вода, саме час звернутися до компанії «Aquavika», яка пропонує чисту та доступну бутильовану рідину з артезіанського родовища. Вони займаються здобиччю вже цілих 16 років, що робить їх перевіреним та надійним постачальником. Крім цього, процес розливу та в цілому підготовки проводиться в 9 етапів, щоб така рідина була максимально корисною для Вашого організму, а її смак захоплював.