Главная > Все новости > На Солом’янці відкрили магазин для вразливих верств

На Солом’янці відкрили магазин для вразливих верств

На Солом’янському ринку відкрився соціальний магазин з мінімальними цінами на продукти харчування, який націлений на пенсіонерів.

Крамниця щойно переїхала, тому облаштування ще тривають. Реклама соціальному магазину не знадобиться – слава поширилася блискавично

Ідея в тому, аби допомогти соціально незахищеним верствам населення. Місцеві працівники відзначають, що за кілька днів функціонування за цією адресою крамниця встигла стати популярною – на момент відкриття під кіоском збирається черга.

Проект належить бізнесмену Олександру Шевченку. В інтерв’ю “Вечірці” підприємець розповів, що мав на меті допомогти саме людям старшого віку. Наразі модель тестується. А найбільшим викликом підприємець називає вартість оренди приміщення. Солом’янська прописка вже друга адреса соціального проекту. І тут посприяла адміністрація Солом’янського ринку, надавши приміщення безкоштовно, та чи триватиме це довго, ніхто не знає.

А це завжди будуть такі ціни, чи лише акція, – запитує з недовірою жінка старшого віку.

Частину вітрин ще не встигли заповнити. У планах – поява масла

– Щоранку магазин заповнюємо, – додає Шевченко.

Тим часом товари блискавично розмітають з полиць. Найбільшою популярністю користується хліб та, як не дивно, печінка тріски. За словами пана Олександра, хліб доводиться продавати навіть зі збитками.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *