Главная > Все новости > На Солом’янці перевірили будівництво сучасної енергонезалежної школи

На Солом’янці перевірили будівництво сучасної енергонезалежної школи

УчоравУ Солом’янському районі перевірили, як будується сучасна енергонезалежна школа.

Заступник голови КМДА Валентин Мондриївський разм із директором Департаменту освіти і науки Києва Оленою Фіданян та головою Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Іриною Чечоткою перевірили, як триває масштабна реконструкція з добудовою школи № 22 на просп. Відрадний, 36В.

Цей заклад освіти стане першим у районі, де буде втілена новітня енергонезалежна система, – опалення та нагрів води тут відбуватиметься за рахунок тепла землі. У зв’язку із цим вже завершені земляні роботи з будівництва ґрунтових насосів.

Також завершуються роботи з облаштування опалення, вентиляції, пожежної сигналізації та електрики. На фінальну стадію вийшли фасадні та внутрішні оздоблювальні роботи.

Окрім цього, упродовж липня планується повністю укласти підлогове покриття, облаштувати дощову каналізацію та виконати монтаж огороджувальних конструкцій.

У ході перевірки присутні оглянули територію та приміщення майбутніх класів, обговоривши фінальні кроки у будівництві закладу.

Нагадаємо, після реконструкції у школі з’являться сучасні навчальні кабінети, гардеробні та медичні приміщення, спортивна зала з роздягальнями, зал хореографії, кабінети образотворчого мистецтва і праці. Також у школі створять читальну залу із книгосховищем. Окрему увагу приділили розвитку безбар’єрного простору для комфорту всіх відвідувачів – для цього будівлю обладнають ліфтами та пандусами.