Главная > Все новости > На адресу голови МЗС Угорщини надійшли погрози смертю у листі українською мовою – ЗМІ

На адресу голови МЗС Угорщини надійшли погрози смертю у листі українською мовою – ЗМІ

Голова МЗС Угорщини Петер Сійярто / Фото: Associated Press

У листі вказано, що на Сійярто 29 січня в Ужгороді чекає "вибуховий прийом".

До посольства Угорщини в Україні надійшли погрози смертю на адресу очільника угорського МЗС Петера Сійярто у зв’язку з його майбутнім візитом до Ужгорода.

Про це повідомляє видання Index із посиланням на свої джерела.

У публікації йдеться, що лист із погрозами щодо Сійярто надійшов на електронну пошту посольства Угорщини в Україні, і був написаний українською мовою.

Автори листа написав, що українці ненавидять угорську владу за те, що Угорщина “робить усе, щоб Україна програла у війні”. У тексті також міститься заява про те, що на Сійярто 29 січня чекає “вибуховий прийом”, і автор листа рекомендує починати приготування до похорону. Записка завершується словами, що “Бог пробачає, але українці – ні”.

Читайте провідні новини дня:

  • Ракетний удар по Києву: що відомо про наслідки
  • Кінець, “заморозка” чи активний наступ: чого очікувати на фронті в Україні 2024 року – сценарії війни
  • Множинне громадянство: що це таке, в яких країнах дозволене, переваги та недоліки

На інформацію про цей лист відреагував держсекретар угорського МЗС Тамаш Менцер. Він написав у мережі, що погроза “не стримає Петера Сійярто від представництва інтересів Угорщини”.

“Польський прем’єр атакує позицію Угорщини, яка виступає за мир, з неприйнятними заявами, а глава МЗС Петер Сійярто отримує погрози смертю. Хто вважає, що міністр закордонних справ Угорщини злякається – не знає Петера Сійярто”, – йдеться в повідомленні Менцера.

Нагадаємо, на 29 січня в Ужгороді запланована зустріч Сійярто з очільником МЗС України Дмитром Кулебою та керівником Офісу президента Андрієм Єрмаком. Головними темами розмови стануть організація зустрічі президента України Володимира Зеленського та прем’єра Угорщини Віктора Орбана.

▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: Є контакт! Міністр закордонних справ Угорщини вирушить до України!

Источник