Главная > Все новости > Активисты района > Мурал із колібрі створюють для підтримки дітей на Солом’янці

Мурал із колібрі створюють для підтримки дітей на Солом’янці

В Солом’янському районі створять незвичайний мурал з казковим будинком та найменшою пташкою у світі – колібрі. Малюнок, проект ескізу якого затвердив голова району Ігор Довбань, з’явиться на фасаді гімназії-інтернат №13, де навчаються діти з захворюваннями серцево-судинної системи.

“Вже незабаром наш район поповниться ще одним дивовижним настінним полотном. Мурал насамперед цінний тим, що створюється для діток, яким особливо потрібна наша увага, турбота і позитивний настрій. Я вдячний його автору, художнику Віталію Гідевану, що підтримав ідею Солом’янського району прикрасити саме цей навчальний заклад”, – зауважив голова району Ігор Довбань.

За словами художника Віталія Гідевана, малюнок розміром 6х12м, де зображена колібрі та будинок, в якому вона живе, має символічне значення. Адже попри крихітні розміри пташки, яка уособлює людську душу, вона по-своєму неординарна та цікава для нас. Зазначимо, що автор готує для муралу незвичайну фішку, якої ще ніде немає в Києві. Сюрприз відкриють разом з настінним малюнком.

Наразі на фасаді гімназії-інтернату №13 виконана частина роботи. Завершити мурал планується до кінця березня.

Довідково: Гімназія-інтернат №13 Солом’янського району з класами для дітей із захворюваннями серцево-судинної системи заснована у 1959 році. Навчальний заклад знаходиться в типовому будинку, де є навчальний, реабілітаційний та спальний корпуси, які поєднані між собою теплими переходами.


http://www.solor.gov.ua/info/0/13418

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *