Главная > Все новости > Мурал із доповненою реальністю: вперше – на Солом’янці

Мурал із доповненою реальністю: вперше – на Солом’янці

У Солом’янському районі на фасаді гімназії-інтернат №13 (вул. Новопольова, 106Б), де навчаються діти з захворюваннями серцево-судинної системи, з’явився незвичайний мурал з казковим будинком і найменшою пташкою у світі – колібрі.
Його унікальність полягає в тому, що, навівши телефон на малюнок, можна побачити як картинка оживає.

“Вдячний художнику Віталію Гідевану, що підтримав ідею створити новий мурал на фасаді саме цього навчального закладу в Солом’янському районі. Малюнок з колібрі і маленьким будинком відтепер надихатиме наших дітей на гарні справи, даруватиме їм силу і натхнення. Впевнений, що на цьому наша співпраця не завершиться”, – розповів голова Солом’янського району Ігор Довбань. 

Зі слів автора малюнку, 12-метровий настінний напис з колібрі має символічне значення. Адже незважаючи на крихітні розміри пташки, яка уособлює людську душу, вона по-своєму неординарна і цікава.

“Я радий, що нарешті реалізував ідею муралу з АR. Якщо навести телефон на малюнок, можна побачити як картинка оживає, як листя починає рухатися від легкого весняного вітерця. Чому серед багатьох шкіл я вибрав саме цю? Тому що тут не тільки вчаться, а й живуть дітки з хворобами серцево-судинної системи. Я хочу їх підтримати і поділитися своїм добром”, – зазначив графіст.

Для того, щоб пташка “ожила”, потрібно завантажити додаток JiliviAr для смартфона, запустити і навести на мурал. 


http://www.solor.gov.ua/info/0/13456