Главная > Все новости > Матеріальна допомога для мешканців Солом’янки

Матеріальна допомога для мешканців Солом’янки

На своїй сторінці у Facebook депутат Київської міської ради Андрій Андрєєв повідомив про можливості для мешканців Солом’янського району щодо отримання матеріальної допомоги:

«На сьогодні, велику нішу депутатської діяльності займає соціальна сфера. З кожним днем до мене звертаються все більше і більше мешканців нашого району з питанням вирішити фінансове становище. Здебільшого це люди пенсійного віку, які не взмозі навіть сповна оплатити комунальні послуги, не кажучи вже про фізіологічні потреби. Також звертаються громадяни, які опинились в скрутному становищі: проблеми зі здоров’ям, важка операція чи втрата близьких людей. Нажаль така наша сьогоднішня реальність і ми з нею миритися не хочемо!

Моя команда працює кожного дня, щоб максимально допомогти таким категоріям людей. В рамках міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» ми опрацювали та відправили за тиждень 74 звернення мешканців з проханням надати їм матеріальну допомогу! Ці кошти будуть виділені з міського бюджету вже найближчим часом.

Нагадую, що кожен, хто потребує фінансової підтримки, може звернутись за адресами моїх приймалень:

— вул. Преображенська, 21 (тел. 337-13-36)
— вул. Миколи Шепелєва, 13 (тел. 599-90-39)
— вул. Народного ополчення, 8 (тел. 227-28-95)»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *