Главная > Все новости > Мастило для кавомашин від Молікот

Мастило для кавомашин від Молікот

Для любителів кави процес приготування смачного напою, що бадьорить, – цілий ритуал. Хтось варить каву вручну, у чашці, у турці, у звичайних кавоварках. Однак постійний дефіцит часу змушує більшість людей автоматизувати цей процес, використовуючи для заварювання кавоварки. У великих торгових точках любителів кави рятують вендінгові кавові автомати.

Специфіка конструкції кофемашин передбачає їх регулярне обслуговування, що включає чищення, промивання та змащування. І якщо з чищенням та промиванням складнощів зазвичай не виникає, то процедура змащування для більшості споживачів викликає багато питань

Ущільнювальне термо- та водостійке пластичне мастило для кавомашин Molykote 111 з харчовим допуском NSF H1 підходить для всіх типів кавомашин і кавових вендингових автоматів. Вона виготовлена ​​на базі високов’язкого силіконового базового масла та загущена політетрафторетиленом. Матеріал сумісний з пластмасами та гумами, відрізняється невисокою вартістю

При виборі мастила будьте уважні!

У продажу зустрічаються мастила для кофемашин, які за дизайном упаковок та етикеток нагадують матеріали відомих брендів. На упаковці може бути напис про наявність харчового допуску, проте це далеко не завжди підтверджується документально.

Деякі мастила мають невідповідну (наприклад, занадто рідку) консистенцію, містять потенційно шкідливі компоненти. Висока якість та безпека мастила для кофемашин гарантує міжнародний харчовий допуск NSF.

Увага! Матеріали, які не мають харчового допуску, можуть завдати шкоди Вашому здоров’ю!

Навіть звичайний медичний вазелін, який називають доступним і дешевим замінником спеціалізованого мастила, фахівці з обслуговування кофемашин використовувати украй не рекомендують.

На сьогоднішній день він не входить до переліку речовин, допустимих до застосування у харчовій промисловості.

Невідомо, як його випадкове потрапляння у напій може позначитися на здоров’ї людини. Зате легкий медичний запах вазеліну з великою ймовірністю зіпсує смакоароматичні характеристики кави.

Навіщо потрібно змащувати кавоварку?

У процесі експлуатації кавоварки або кавоавтомата взаємодіючі елементи механізму переміщуються один щодо одного. Це відбувається за впливу певних навантажень, температур. Щоб знизити зношування механізмів, підвищити герметичність ущільнень, знизити шум при роботі і продовжити термін служби апарата на поверхню тертя наносять тонкий шар мастила Molykote 111.

Які саме вузли потрібно обслуговувати?

“Серцем” будь-якої кавомашини є заварний блок. Він знімний і легко виймається з кавомашини для обслуговування. Змащування підлягають вузли саме цього блоку. У кавоавтоматах змащують варильну групу.

Мастило для кофемашин Molykote 111 наноситься в невеликих кількостях і розподіляється тонким шаром на ущільнення та поверхні, які взаємодіють один з одним.

Після того, як кавоварка відключена від мережі і з неї вилучено заварний блок, його потрібно розібрати і добре очистити від залишків кави та кавової олії. Потім змащуються всі кільцеві гумові ущільнення та канавки під ними. Ущільнення встановлюються на місця.

Далі мастило для кофемашин наноситься на осі лопатки, що скидає, осі і зуби шестерень, а також приводний вал. Усі напрямні та поверхня камери заварювання також необхідно змастити тонким шаром.

Змащування варильної групи кавоавтомата провадиться аналогічним чином.

Після цієї нескладної процедури змащування заварний блок збирається та встановлюється на місце.