Главная > Все новости > Люди і кава: скільки кияни витрачають на каву

Люди і кава: скільки кияни витрачають на каву

Для багатьох киян ранок починається з кави дорогою на роботу. І це не дивно, бо кава – наче еліксир задоволення, бадьорить, додає настрою, і надихає на цілий день. Яку каву найчастіше купують мешканці столиці, та скільки витрачають на це грошей дізнавалися журналісти «Вечірнього Києва».

У Києві ледь не на кожному кроці кав’ярні та кавомашини. Бариста Сергій розповів, що за зміну готує понад 200 порцій кави.

– Дуже рідко купують чай, найчастіше – каву. Лідером продажу є американо з молоком. Проте особисто я люблю еспресо. Це король кавових напоїв, бо служить основою для приготування їх усіх без винятку: американо, капучино, лате, макіято, фрапе та інших, – коментує бариста Сергій.

Під час нашого опитування 80 % людей зізнались у тому, що їхній ранок не починається без кави

– Мій ранок не може початися без кави. Це особливий ритуал. Ранок без кави – це сонливість та зіпсований настрій. Жодні аргументи щодо шкідливості кави не відіграють для мене важливої ролі, – розповідає перехожа Олена.

Подорожі разом із кавою

– У мене є така звичка відчувати колорит кожної країни, де буваю, саме за смаком кави. У різних куточках світу цей напій смакує по-особливому коментує Анатолій.

Скільки кияни витрачають на каву

Кияни не зважають на ціни на каву в магазинах та кафе.

– Щодня купую, готую сам вдома, пригощаю друзів. На місяць на каву приблизно витрачаю 600 – 700 гривень, а то й більше. І не шкодую, – зізнався Денис.

– У кав’ярнях купую рідко  готую вдома. На місяць витрачаю до 500 гривень. Навіть якщо кава буде дорожчати, не перестану її пити, – коментує Тетяна.

Відеооператор – Олександр БАРКІН

Джерело