Главная > Все новости > Лікарні стлиці отримали апарати штучної вентиляції легень від благодійників

Лікарні стлиці отримали апарати штучної вентиляції легень від благодійників

Компанія «Епіцентр» передала 5 апаратів штучної вентиляції легень лікарням столиці. Нові апарати ШВЛ отримали київські міські клінічні лікарні №№ 3, 5 та 6.

Апарати Oricare V8600 – сучасне реанімаційне обладнання експертного класу. Вони компактні та мобільні, з потужним акумулятором та не потребують наявності компресора. Це робить Oricare V8600 легким у переміщенні і дозволяє ефективно використовувати його у відділеннях реанімації та інтенсивної терапії.

«Компанія «Епіцентр» докладає всіх зусиль, щоб допомогти медикам протистояти COVID-19. Ми взяли на себе зобов’язання забезпечити лікарні України сучасним обладнанням та сьогодні передаємо першу партію апаратів ШВЛ Oricare V8600 виробництва США до медичних закладів Києва», – зазначив заступник генерального директора, директор із роздрібної торгівлі компанії «Епіцентр К» Володимир Гончаров.

Він також додав, що апарати ШВЛ є ключовим елементом у лікуванні пацієнтів із коронавірусом, які мають важкі ускладнення дихальної системи та потребують госпіталізації.

Заступниця директорки Департаменту охорони здоров’я Галина Зборомирська подякувала компанії за таку відповідальну небайдужу позицію і допомогу.

«Епіцентр не вперше допомагає медичним закладам столиці. Раніше лікарі Києва вже отримували від компанії медичні маски, захисні костюми 5 ступеня захисту та захисні окуляри. Цього разу поповнено «парк» апаратів ШВЛ, які, до речі, рятуватимуть пацієнтів і після закінчення пандемії», – наголосила вона.

Джерело