Главная > Все новости > Коронавірус це не вирок. Історія та поради перехворілої з Чернівецької області

Коронавірус це не вирок. Історія та поради перехворілої з Чернівецької області

Марина Коняк — громадська активістка, яка нещодавно перехворіла на коронавірус. В своєму інтерв’ю вона розповідає про свій стан, перебіг хвороби та лікування. При цьому, вона проживає у віддаленому населеному пункті (хутір в горах) і має мінімальний рівень спілкування та контактів з іншими людьми. Тобто, цією хворобою можна заразиться не тільки в містах, де є велике скупчення населення, а і там, де воно фактично відсутнє.

Також, Марія Петрівна розповіла про особливості епідемії в Чернівецькій області. Вона ще до початку введення карантину хотіла активно займатися протидією розповсюдження інфекції. Але, вона стикнулася з непорозумінням з боку органів влади та інших громадських активістів. На її погляд, проблем в регіоні відносно протидії епідемії багато: слабка інформованість населення щодо особливостей вірусу, майже відсутність обсервації громадян, які повертаються із заробітків додому, недостача медикаментів та тестів в лікарнях тощо.

До відома: Чернівецька область майже постійно знаходиться на першому місті по кількості виявлених хворих на коронавірус серед регіонів України. Станом на 24 квітня в області зареєстровано 1199 лабораторно підтверджених випадків цієї хвороби (всього по Україні — 7647).