Главная > Все новости > Анонсы > Київський зоопарк постане перед гостями в оновленому форматі

Київський зоопарк постане перед гостями в оновленому форматі

Триває реконструкція Київського зоопарку. Він змінюється просто на очах! Як саме, показав і розповів мер Києва Віталій Кличко.

 Друзі! Скоро столичний зоопарк постане перед гостями в оновленому форматі. Роботи з реконструкції зоопарку тривають. Відвідувачі вже могли оцінити оновлені озера біля входу з боку проспекту Перемоги, місток між озерами та альтанку над водою, павільйон для пеліканів, оглядовий амфітеатр. Наразі будівельники працюють, аби невдовзі презентувати гостям зоопарку новий вхід, з підземним океанаріумом поруч, зводять універсальний вольєр для тварин і птахів та приматник. Новий вхід, до речі, буде на розі проспекту Перемоги та вулиці Зоологічної, – написав Віталій Кличко.

Він нагадав, що вже встановили скульптуру «Жирафа» заввишки 15 метрів, яку добре видно з проспекту Перемоги. Також на площі перед новим входом з’являться і відомі скульптури «Зубр» та «Леви» – замість старих виготовляють нових звірів.

Потрапити у зоопарк через новий вхід можна буде вже у вересні. Будівництво універсального вольєру планують завершити до кінця цього року. А приматник – влітку наступного.

– Ми хочемо оновити формат зоопарку – створити максимально наближені до природніх умови утримання для тварин. Щоб у столичному зоопарку не було кліток, а був відкритий простір. Для цього використовуємо досвід наших європейських колег з Німеччини, Франції, Швейцарії. Переконаний, київський зоопарк повинен стати одним з найкращих зоопарків Європи! – наголосив мер.