Главная > Все новости > Київська ялинка увійшла у п’ятірку найкрасивіших ялинок Європи

Київська ялинка увійшла у п’ятірку найкрасивіших ялинок Європи

Столична ялинка увійшла у п’ятірку найкрасивіших ялинок Європи. Відповідний рейтинг опублікував туристичний портал «European Best Destinations».

Цьогоріч головна ялинка країни заввишки понад 20 метрів. Її прикрашають близько тисячі найрізноманітніших ялинкових прикрас, які мерехтят у світлі ілюмінації – цього року її замовили спеціально під кольори куполів Софії Київської, та 4 кілометри різнокольорових гірлянд. «Охороняють» ялинку великі фігури лускунчиків і герої улюбленого дорослими і дітлахами мультсеріалу про козаків.

Нагадаємо, що цього року на Софійській площі організатори пропонують зануритись у казкову новорічну історію про Лускунчика. На площі розгорнуто чотири королівства зі старовинними ляльками, сотнями яскравих вогників і прикрас. Між королівствами курсує спеціальний різдвяний експрес.

У Королівстві розваг для дітлахів зможуть взяти участь у майстер-класах, покататися на каруселі, пограти  на атракціонах, сфотографуватися із улюбленими героями біля тематичних фотозон. Королівство смаку запросить на частування до зони фудкорду на Софійській площі та Володимирському проїзді, де не лише продають напої, випічку і традиційні українські страви, а й попрацює тунель бажань і новорічний ярмарок. У Королівстві подарунків можна помилуватись і придбати традиційні сувеніри та новорічні іграшки. Зберегти ж приємні спогади допоможе алея фотозони у Королівстві лайків.

Джерело