Главная > Все новости > Новости Cоломенки > Київрада створила комунальне підприємство «Муніципальна охорона»

Київрада створила комунальне підприємство «Муніципальна охорона»

Київрада підтримала створення комунального підприємства «Муніципальна охорона». Його основною метою є забезпечення належної охорони комунального майна киян.
Відповідно до статуту, предметом діяльності підприємства є:
• надання послуг охорони об’єктів комунальної та інших форм власності;
• надання послуг охорони та забезпечення безпеки фізичних осіб;
• розробка, створення, реалізація і супроводження засобів програмного забезпечення для охоронної та пожежної сигналізації, а також програмного забезпечення іншого призначення, інформаційних банків даних тощо;
• охорона та супроводження грошових коштів, цінних паперів і вантажів тощо;
• надання юридичних, консультаційних та інформаційних послуг у сфері охоронної діяльності;
• сприяння забезпеченню контролю за здійсненням заходів із охорони майна та фізичних осіб;
• виробництво та реалізація власної продукції у сфері охоронної діяльності;
• здійснення іншої господарської діяльності, зокрема, спрямованої на отримання прибутку, не забороненої законом.
«Створення «Муніципальної охорони» забезпечить якісну охорону комунального майна та, власне, киян. А крім того, дозволить створити робочі місця, зокрема для тих, хто повертається із зони конфлікту і хоче використовувати свої здібності задля суспільної користі», – підкреслив Геннадій Пліс.

Довідково.
Майно територіальної громади Києва, що перебуває в управлінні комунальних підприємств, бюджетних установ, організацій і закладів потребує захисту та постійної охорони. Сьогодні послуги з охорони об’єктів комунальної власності здійснюються суб’єктами господарювання державної та приватної власності, договори з якими укладаються на конкурсних засадах.
За результатами проведення вибіркового моніторингу 210 підприємств, установ та організацій комунальної власності Києва, їхні витрати на охорону в 2016 році склали 36 556 тис. грн. У порівнянні з 2013 роком ці витрати збільшились на 10 000 тис. грн. У цьому моніторингу враховано тільки 10% підприємств, установ та організацій комунальної власності (у тому числі не враховані заклади освіти, охорона яких здійснюється, як правило, за рахунок позабюджетних фондів). За моніторингом відкритих джерел, 1 охоронець обходиться для 1-го навчального закладу у 48-96 тис. грн на рік, у той час, коли цілодобовий пост охорони – у 132-240 тис. грн на рік. Це дає змогу стверджувати про сумарні витрати на охорону комунального майна близько 300 000 тис. грн на рік.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.