Главная > Все новости > Анонсы > «Київ» змінює графіки телеуроків

«Київ» змінює графіки телеуроків

Із 23 березня на телеканалі «Київ» змінюється графік виходу проєкту «Відкритий урок».

Про це «Детектору медіа» повідомили у пресслужбі каналу.

Надалі всі телеуроки будуть транслюватися єдиним блоком о 9:30, 10:00, 10.30, 11:30, а о 13:10 і 15:00 виходитимуть повтори.

Телеуроки готують викладачі Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Бориса Грінченка, а також учителі шкіл та ліцеїв вивішують графік роботи на двері. Серед них є кілька заслужених учителів України: наприклад, Яна Коваль (хімія), Олександр Худобець (історія). А також фіналіст Global Teacher Prize Ukraine 2018, який увійшов до рейтингу «Топ 30 до 30-ти» Олександр Черкас (учитель інформатики, української мови і літератури).

Також, у пресслужбі запевняють, що мають позитивний відгук аудиторії: «94109 переглядів на YouTube і 52 тисячі – охоплення на Facebook».

Нагадаємо, київська влада запустила телеуроки у зв’язку з карантином та переходом на дистанційне навчання у столиці в березні.

Телеканал «Київ» показує телеуроки з 12 предметів у межах проєкту «Відкритий урок». Це біологія, хімія, українська мова, українська література, історія України, світова історія, географія, фізика, алгебра, геометрія, німецька, англійська мови.

Телеуроки – це спільний проєкт Департаменту освіти київської міської влади та телеканалу. Їх проводять учителі зі столичних шкіл та ліцеїв.

Відеоуроки виходять щодня по буднях.
Тривалість – 30 хвилин.

Також пряму трансляцію та запис відеоуроків можна подивитися Youtube каналі https://www.youtube.com/user/kievchannel.

Джерело