Главная > Все новости > Анонсы > Київ і надалі надаватиме пільги ветеранам АТО та їх родинам, сім’ям полеглих героїв

Київ і надалі надаватиме пільги ветеранам АТО та їх родинам, сім’ям полеглих героїв

Понад 28 тисяч киян пройшли через горнило війни на Сході України. І багато хто з них подовжив контракт і сьогодні – на передовій. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час церемонії вручення нагород з нагоди Дня захисника України, що відзначатимуть 14 жовтня.

«Ми шануємо і відзначаємо героїв, які зі зброєю в руках захищають нашу землю від агресора.  Та тих, хто допомагає українським бійцям – волонтерів, медиків. На жаль, 385 киян загинули, захищаючи незалежність і територіальну цілісність України, мирне життя в інших містах та містечках нашої держави», – наголосив Віталій Кличко.

Він зазначив, що місто підтримує учасників бойових дій на сході та їх родини. Так, у рамках програми «Турбота. Назустріч киянам» надається матеріальна допомога киянам-учасникам АТО та членам сімей загиблих воїнів. Вони отримують щомісячну адресну матеріальну допомогу на покриття витрат на сплату за житлово-комунальні послуги. Також надаються кошти на лікування та компенсацію на складне протезування. Оздоровлення в санаторіях отримують діти киян-учасників АТО.

Щорічну матеріальну допомогу, 5 тисяч гривень, цього року отримали майже 28 тисяч учасників АТО. 583 особи з числа членів сімей загиблих отримали допомогу в розмірі 25 тисяч грн. Також з міського бюджету виділені кошти на винагороди воїнам АТОвцям з нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні і Дня пам’яті та примирення.

«Хочу наголосити, столиця і надалі підтримуватиме воїнів-захисників. Що б там не говорили і не планували – Київ і надалі надаватиме пільги ветеранам АТО та їх родинам, сім’ям полеглих героїв! Сьогодні боротьба за незалежність, насправді, триває в усіх містах і селищах України. Кожен з нас має усвідомлювати, що від щоденної праці кожного – в усіх сферах – залежить успіх усієї країни. Я щиро вітаю всіх справжніх патріотів нашої держави!», – заявив Віталій Кличко.

Мер столиці вручив 14 відзнак  Київського міського голови — медаль «Честь. Слава. Держава» воїнам-учасникам бойових дій на сході держави. А також 13 нагород від Президента та уряду громадським діячам, вчителям і представникам культури.

Джерело

One thought on “Київ і надалі надаватиме пільги ветеранам АТО та їх родинам, сім’ям полеглих героїв

Comments are closed.