Главная > Все новости > Київ безоплатно отримав дощовий колектор на Солом’янці вартістю 12 млн грн

Київ безоплатно отримав дощовий колектор на Солом’янці вартістю 12 млн грн

Київ безоплатно прийняв у власність територіальної громади колектордощової каналізації Акціонерного товариства «ЗЗБК ім. Ковальської», розташованийна Солом’янці,на вулиці ЛипківськогоРинкова вартість цьогооб’єкта, якийзакріплено за ШЕУ Солом’янського району, становить 12,840 млн грн.

Про це йдеться у відповідному Розпорядженні КМДА № 1894 від 30 жовтня 2019 року.

– З метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємством «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом’янського району м. Києва» колектор дощової каналізації АТ «ЗЗБК ІМ. КОВАЛЬСЬКОЇ»,  зазначається у тексті Розпорядження.

Місто стає власником колектора дощової каналізації від житлового комплексу, розташованого за адресою вулиця Митрополита Василя Липківського, 37-г, який було введено в експлуатацію 2018-го року. Він має три камери із діаметром труб 1200 та 400 мм довжиною 77,35 м, 94,11 м та 3,22 м.

Ринкова вартість об’єкту становить 12 840 832,00 грн (без ПДВ). Департамент комунальної власності КМДА має вжити заходи щодо його приймання-передачі.

Нагадаємо, як повідомляв «Вечірній Київ», раніше місто прийняло у власність дві водопровідні мережі ХК «Київміськбуд», розташовані у місцевості Саперна слобідка в Голосіївському районі, балансовою вартістю 2,336 млн грн.

Джерело