Главная > Все новости > Анонсы > Кияни чекатимуть на благоустрій ландшафтного парку на Солом’янці

Кияни чекатимуть на благоустрій ландшафтного парку на Солом’янці

Для створення більш комфортного простору для відпочинку киян і гостей столиці у Солом’янському районі реконструюють і благоустроять ландшафтний парк. Відповідний проект затверджено розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 26 лютого 2019 року № 343 .

Облаштування парку передбачає три пускових комплекси і триватиме 8 місяців.
Зокрема, заплановані доріжки з покриттям ФЕМ і з гранітних висівок, дитячі та спортивні майданчики з покриттям поліуретану, дитмайданчик із піщаним покриттям, озеленення тощо.

Також на тротуарах і проїздах уздовж маршруту маломобільних груп населення буде встановлено тактильну плитку.

Відповідні техніко-економічні показники проекту затверджено з урахуванням експертного звіту ДП «Державний науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут «НДІпроектреконструкція».

Нагадаємо, що торік столична влада виділила на реконструкцію парків і скверів рекордну суму – понад 200 млн грн. Цього року цю тенденцію буде збережено.
Зокрема, відкриють третю чергу парку «Наталка», другу чергу парку «Володимирська гірка» з двома фонтанами.
Облаштують Парк Партизанської слави із новим фонтаном, парк «Сирецький» – із концертною сценою і фонтаном, парк «Совки» – із новою велодоріжкою та багато іншого, щоб у кожному районі столиці був свій парк для комфортного відпочинку.


kyivcity.gov.ua/