Главная > Все новости > Карантин в Україні: скасовано навчання та масові заходи на три тижні

Карантин в Україні: скасовано навчання та масові заходи на три тижні

Уряд офіцйно затвердив заходи, які необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні  та для недопущення поширення COVID-19.

На засіданні Кабінету Міністрів, 11 березня, прийнято рішення виділити 100 млн грн на першочергову закупівлю засобів індивідуального захисту для поточних потреб міністерств, відомств та служб, а також для поповнення держрезерву. Одночасно, задля виконання цього рішення до 1 червня заборонити експорт товарів протиепідеміологічного призначення, щоб гарантувати забезпечення необхідними засобами захисту населення.

Кабміном запропоновано введення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також заплановано введення карантину в навчальних закладах строком на три тижні.

Крім того, прийнято рішення закупити інфрачервоне обладнання  для проведення скринінгу на відстані в Міжнародному аеропорті Бориспіль.

Мер Києва Віталій Кличко оголосив, що з 12 березня 2020 року в столиці буде запроваджено карантин через коронавірус. Попередньо обмеження діятимуть до кінця березня. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, з 12 березня також закриють розважальні центри та розважальні зони в шопінг-молах. Тимчасово обмежений буде освітній процес в дитячих садочках, закладах загальної та вищої освіти.

«Щоб упередити можливе розповсюдження захворювання на коронавірус, влада столиці затвердила план протиепідемічних заходів та обмежень. Хоча в Києві поки не зареєстровано жодного випадку захворювання на коронавірус, ми вирішили не чекати і убезпечити мешканців міста. Превентивні заходи в Києві запроваджуємо з 12 березня. Попередньо – до кінця березня», – йдеться в повідомленні.

Джерела: https://www.kmu.gov.ua, https://www.facebook.com/