Главная > Все новости > Анонсы > Із 3 лютого в ЦНАПах столиці можна буде реєструвати усі наземні транспортні засоби

Із 3 лютого в ЦНАПах столиці можна буде реєструвати усі наземні транспортні засоби

Із 3 лютого у столичних Центрах надання адміністративних послуг можна буде зареєструвати усі наземні транспортні засоби. Останнім кроком для цього стало підписання відповідного протоколу про надання адміністративних послуг Головним управлінням Держпродспоживслужби в м. Києві через Центри надання адміністративних послуг міста Києва. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Тепер у ЦНАПах можна зареєструвати усі транспортні засоби, окрім водних та повітряних. Ми неодноразово заявляли про те, що готові максимально розширювати спектр адміністративних послуг, які можна отримати через ЦНАПи. І ми це робимо! Шукаємо способи взаємодії з різними суб’єктами надання адміністративних послуг місцевого та державного рівнів. Ми постійно працюємо над тим, аби кожен хто звернувся до ЦНАПу, отримав послугу максимально швидко та якісно», – підкреслив Микола Поворозник.

Відтепер у всіх ЦНАПах Києва можна отримати послуги з реєстрації, перереєстрації,  тимчасової реєстрації та зняття з обліку тракторів,  самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів.

Нагадаємо, з 1 листопада 2018 року у столичних ЦНАПах можна зареєструвати авто, отримати дублікат посвідчення водія чи обміняти його (без складання іспитів).

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *