Главная > Все новости > Активисты района > Гори сміття та шприців: покинутий дитячий садок став небезпечним

Гори сміття та шприців: покинутий дитячий садок став небезпечним

У Солом’янському районі з кожним днем росте «вогнище» антисанітарії.

Покинутий дитячий садочок на Повітрофлотському проспекті 40-а перетворився на стихійне звалище сміття. Лише дитячі іграшки, які іноді зустрічаються в напівзруйнованих кімнатах, нагадують, що колись це було затишне місце.

Сьогодні – це руїни, купи відходів, розбиті вікна та використані шприци. Журналісти «Вечірнього Києва» побували в покинутому будинку і на власні очі відчули цю гнітючу атмосферу.

Мешканці сусідніх будинків скаржаться на жахливий сморід, безхатченків, постійні пожежі та пацюків. Дається взнаки не лише антисанітарія, а й зовнішній вигляд цієї території.  Покинута будівля – популярне місце серед безхатченків і наркоманів, всюди розкидані шприци. Але найприкріше те, що територія перебуває у вільному доступі для дітей, а безпритульні собаки розносять сміття на дитячий майданчик.

– Там стільки сміття, що пройти не можна. Пожежі траплялися неодноразово. Бездомні постійно палять сміття, сморід стоїть нереальний, неможливо відкрити вікна, – пояснює «Вечірньому Києву» мешканка сусіднього будинку Тетяна.

Мешканці постійно викликають поліцію та рятувальників, а також неодноразово зверталися до ЖЕКів, представників влади. Вони просять навіть не реставрації будівлі, а просто прибрати звідти сміттєвий апокаліпсис. Поки що жодних результатів.

 Минулого року нам пообіцяли, що планується реконструкція дитячого садка. Люди зраділи, але минув час, а крім благих намірів ми нічого не бачимо. Зараз навіть зайти в цю будівлю складно, тому що вона завалена сміттям. Також там дуже небезпечно, адже в будь-який момент частина стелі може обвалитися на голову, – розповідає активіст Сергій.

Комунальники запевнили «Вечірній Київ», що звалище на території колишнього дитсадочка уже почали прибирати.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *