Главная > Все новости > Голова району напередодні Великодня завітав до школярів Солом’янки

Голова району напередодні Великодня завітав до школярів Солом’янки

Напередодні світлого Великодня голова Солом’янського району Ігор Довбань завітав зі смаколиками у гості до спеціалізованої школи «Надія» та Гімназії-інтернат №13, де здобувають знання учні, які особливо потребують уваги і турботи.

«Діти — наше майбутнє. А ваша посмішка для нас — неоціненне багатство. Тому район, місто, як і країна загалом, робитиме усе для того, щоб ця посмішка не сходила з вашого обличчя, а очі завжди сяяли щастям», — заявив Ігор Довбань, привітавши усіх з прийдешнім Великоднем.

Разом з керівником райдержадміністрації піднесли дітям смачні паски і привітали заступник київського голови В’ячеслав Непоп, народний депутат Дмитро Андрієвський і очільник Асоціації малого та середнього бізнесу району Ростислав Ручко.На знак вдячності вихованці обох закладів подарували усім гостям концерти з душевними піснями і запальними танцями. 

Проте вітаннями та великодньою здобою зустріч не обмежилась. Оскільки цьогоріч гімназія-інтернат святкує 60-річчя, голова району Ігор Довбань і народний депутат Дмитро Андрієвський організували учням сюрприз. Відтепер подвір’я закладу прикрашатиме жива 2-метрова ялинка, яка неодмінно збиратиме навколо себе дітей на новорічні свята.

One thought on “Голова району напередодні Великодня завітав до школярів Солом’янки

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.