Главная > Все новости > Активисты района > До уваги солом’янців! 6 червня – останній день голосування за проекти Громадського бюджету-2020

До уваги солом’янців! 6 червня – останній день голосування за проекти Громадського бюджету-2020

До завершення голосування за проекти Громадського бюджету-2020 залишилось 3 дні. З-поміж 1583 ініціатив містян понад 100 ідей належать активним мешканцям Солом’янки.
Закликаємо усіх небайдужих до життя району людей приєднатися до голосування. Ті проекти, яким кияни віддадуть найбільше голосів, будуть реалізовані під контролем команд та громадськості.
Нагадаємо, останній день голосування – 6 червня. Кожен із вас може проголосувати лише за 5 проектів.

Щоб ознайомитись з переліком проектів, перейдіть за посиланням на сайт Громадського бюджету.   

За три дні до завершення голосування приблизна кількість проектів-переможців – понад 530 проектів. Наразі близько 55% кияни віддали свої голоси за проекти у галузі «Освіта». Далі за популярністю йдуть «Спорт» – 12%, «Культура, туризм» – 9%, «Комунальне господарство, енергозбереження» – 5%, «Публічний простір» – 4%, «Охорона здоров’я» – 3%, «Громадянське суспільство» – 3%, «Соціальний захист» – 2%, «Безпека» – 2%, «Екологія» – 2%, «Інше» – 1%, «Дороги, транспорт» – 1%, «IT (інформаційні технології)» – 1%.

Нагадаємо, до голосування в ГБ-4 допущено 1578 громадських проектів з різних сфер розвитку Києва від 632 команд. Громадський бюджет – це інструмент активних громадян для зміни Києва на краще. Голосування за проекти відбувається виключно в електронний спосіб, що дозволяє гарантувати повну впевненість у чесності результатів. Проекти, за які кияни віддадуть найбільше голосів, будуть реалізовані містом під контролем команд та громадськості.

Якщо у вас виникають питання чи проблеми з голосуванням, обов’язково звертайтеся до служби підтримки на електронну пошту: support.gb@kyivcity.gov.uaі за телефоном: (044) 366-80-12.  

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *