Главная > Все новости > Анонсы > До солом’янської школи в гості завітають справжні полярники – учасники антарктичних експедицій

До солом’янської школи в гості завітають справжні полярники – учасники антарктичних експедицій

27 шкіл по всій країні, серед них й 6 київських навчальних закладів, стали переможцями конкурсу «Запроси полярника до себе», який вдруге організовують Міністерство освіти і науки та Національний антарктичний науковий центр. 

Переможцями у Києві стали такі заклади:

– Загальноосвітня школа № 26 Солом’янського району;

– Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Т. Шевченка № 112;

– Початковий загальноосвітній навчальний заклад «Школа Інвентор Скул» (філіал Позняки);

– Університетський коледж Київського університету імені Бориса Грінченка.

– Спеціалізована школа № 16 Оболонського району;

– Науково-дослідницька школа «Базис».

До шкіл-переможців завітають у гості учасники українських антарктичних експедицій, які розкажуть дітям про життя та роботу на станції «Академік Вернадський», покажуть фото та відео з зимівок, а також привезуть подарунки.

Зокрема, учні дізнаються, як насправді проходить один день життя полярника, адже саме це було темою конкурсу: школярі мали написати, як вони уявляють собі цей день. Наприклад, діти розповідали про життя українських полярників очима пінгвіна, показували один день у коміксах чи на конструкторі Lego, відправляли в Антарктиду щедрівку на кометі, додавали в раціон науковців ромашку з Карпат, котлети по-київськи та сало з часником, припускали, що зимівники вирізають з криги кущі та дерева, щоб не сумувати за рослинами тощо.

Загалом на конкурс надійшло понад 60 листів. Найкращі з них обирали особисто полярники, зокрема, учасники 24-ї експедиції, що наразі перебуває на станції «Академік Вернадський».

Підсумки конкурсу підбили позавчора, 9 січня 2020 року.    

Джерело