Главная > Все новости > Активисты района > Дитячий будинок сімейного типу родини Лелекач отримав ключі від новенької автівки

Дитячий будинок сімейного типу родини Лелекач отримав ключі від новенької автівки

11 травня, під час святкування Міжнародного дня сім’ї велика родина Олени та Андрія Лелекач, які виховують 14 юних жителів Солом’янки, отримала ключі від автівки Volkswagen Transporter. 

Привітати сімейство зі святом і новенькою машиною, де зможуть комфортно розміститись усі члени родини, також прийшла заступник голови Солом’янської райдержадміністрації Олена Горпинченко. Діти зізнались, що авто, яке, між іншим, придбане за кошти міста, стало для них справжнім подарунком. 

Зазначимо, що батьки-вихователі створили дитячий будинок сімейного типу у 2007 році. На сьогодні подружжя виховує 10 дітей. Ще четверо дітей вже досягли 18-річного віку, навчаються у вищих навчальних закладах, проте й досі бажають залишатися у своїй великій дружній родині. 

Крім того, за успішне виховання дітей відзначили Подякою Київського міського голови ще одну мешканку Солом’янки – багатодітну матір Таїсію Мировець, яка виховує трьох дітей, віком від 1 до 17 років.  

Нагадаємо, на початку весни голова Солом’янського району Ігор Довбань побував в гостях у великої родини Лелекач, де в дружній атмосфері познайомився з усіма її членами. Зокрема дізнався, в яких умовах проживає сім’я, чим захоплюється малеча, і які цілі ставлять перед собою старші діти. 

«У Києві більш ніж дві тисячі дітей-сиріт. Для нас важливо, щоби кожна дитина виховувалася у родині. Тому місто активно допомагає дитячим будинкам сімейного типу – закуповує квартири, автомобілі, допомагає матеріально. Зараз готується програма, яка дозволить отримувати знижки на ліки у комунальних аптеках», – наголосила
заступник голови КМДА Марина Хонда  Марина Хонда.

За її словами, минулого року за рахунок міського бюджету було закуплено 7 автомобілів для дитячих будинків сімейного типу, у цьому році буде придбано ще одне авто.

«Усі дитячі будинки сімейного типу будуть забезпечені транспортними засобами. Планується заміна транспорту там, де вони вже вичерпали свій ресурс. Також цьогоріч плануємо здати дві квартири для двох ДБСТ. Квартири вже придбані – зараз підшукуємо родини, які захочуть туди в’їхати», – зазначила Марина Хонда.

Довідково.

На сьогодні у Києві діє 24 дитячих будинків сімейного типу та 33 патронатних сім’ї.

Дитячий будинок сімейного типу – окрема сім’я, яка бере на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.


http://www.solor.gov.ua,
kyivcity.gov.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *