Главная > Все новости > Детальна інфографіка з усіма обмеженнями, що діють у Києві сьогодні

Детальна інфографіка з усіма обмеженнями, що діють у Києві сьогодні

У Києві нагадали перелік обмежень, регламентів та рекомендацій на період надзвичайної ситуації в місті, зафіксованих розпорядженнями керівника робіт з ліквідації наслідків НС.

«За невиконання обмежень є адміністративна та кримінальна відповідальність. Нагадую: нижній поріг штрафу за порушення карантинних заходів – 17 000 гривень. Ми будемо складати протоколи на порушників, адже виконання обмежень, регламентів та рекомендацій є життєво важливим! Ми всі хочемо якнайшвидше і без втрат повернутися до повсякденного життя. Саме тому сьогодні від кожного з нас залежить термін, який усі ми витратимо на боротьбу із вірусом. Ті, хто сьогодні говорить про «дурні обмеження», «незручності» чи «перевищення повноважень», повинні подивитись  що відбувається у країнах Європи: там діють такі ж заходи» – зазначив перший заступник КМДА Микола Поворозник.

Також відсьогодні столичний громадський транспорт працюватиме в режимі запроваджених обмежень – в салоні транспорту пасажирів має бути не більше від половини сидячих місць.

Джерело