Главная > Все новости > Анонсы > День Конституції в Києві: повна програма заходів

День Конституції в Києві: повна програма заходів

Очікується покладання квітів, проведення фотовиставок, концертні програми

До 23-ї річниці Конституції України для киян і гостей міста підготовлена ​​насичена програма святкових заходів. Зокрема, згідно з планом заходів, як повідомляє прес-служба КМДА, очікується покладання квітів, проведення фотовиставок, показ науково-пізнавальних фільмів, концертні програми, пішохідна екскурсія, легкоатлетичний пробіг тощо.

28 червня відбудеться церемонія покладання квітів до пам’ятника гетьману Пилипу Орлику, а також планується покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків видатним історичним діячам українського державотворення у всіх районах Києва.

В цей же день організовують пішохідну екскурсію «Володимирський шлях Михайла Грушевського».

У Центральному парку культури і відпочинку (біля Арки дружби народів) 28 червня триватиме патріотичний захід «Перемога нескорених».

Урочисті заходи з нагоди 23-ї річниці Конституції України за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськості 28 червня пройдуть у всіх районах столиці.

Крім того, до Дня Конституції 20 червня відкрилася фотовиставка в Національному історико-архітектурному музеї «Київська фортеця», яка буде працювати до 2 липня.

У центральних міських і районних бібліотеках стартував цикл заходів, спрямованих на поширення знань про історію конституціоналізму, формуванні правової культури, виховання суспільної свідомості і повазі до Основного Закону, роз’яснення значення норм Конституції, зокрема, стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в ЄС і організації Північноатлантичного договору. Триватимуть заходи до 30 червня.

На Майдані Незалежності (навколо Монумента Незалежності) з 24 червня до 20 серпня буде організовано виставковий проект «Століття незламних».

Інформаційно-просвітницькі та мистецькі заходи заплановані з 24 по 27 червня в дитячих таборах відпочинку з денним перебуванням дітей на базі установ загальної середньої освіти Києва.

З 26 по 30 червня пройдуть покази науково-пізнавальних фільмів «Історія прав людини», «Молодь за права людини» в дитячих спеціалізованих кінотеатрах «Старт», «Факел», «Луч».

26 червня відбудеться святкова концертна програма «Моя держава – вільна Україна» в приміщенні Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків.

27 червня організовують культурно-мистецький проект «Україна – це ми!» Біля будівлі Печерського районного в місті Києві державної адміністрації, вул. Омеляновича-Павленка, 15.

Також 27 червня з нагоди Дня Конституції в Голосіївському парку культури та відпочинку імені М. Т. Рильського проведуть легкоатлетичний пробіг «Україна – моя рідна країна».

Організовано також перегляд кінофільмів «Історія української Конституції», «Прийняття Конституції України», «Пилип Орлик. Пакти і Конституції «в закладах професійно-технічної освіти м.Києва, а також покладання квітів до пам’ятника Михайлу Грушевському.

Також в цьому місяці проходить виставка архівних документів «До Дня Конституції України» в читальному залі Державного архіву Києва.

У місцях проведення святкових заходів забезпечать охорону громадського порядку і безпеку дорожнього руху, чергування бригад екстреної (швидкої) допомоги.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.