Главная > Все новости > Стройки соломенки > Законные > Де купити натяжні стелі у Києві з монтажем за ціною виробника?

Де купити натяжні стелі у Києві з монтажем за ціною виробника?

Матові натяжні стелі у КиєвіГадаєте, що дизайнери і покупці все ще вибирають гіпсокартонні потолки? У будівельній індустрії давно з’явилися нові тенденції. Одна з них – натяжні стелі. Це популярний і створений спосіб обробки, який підходить для будь-яких приміщень з плюсовою температурою.

Кращі натяжні стелі з монтажем пропонує компанія Демі-Луне. У нас ви можете купити ПВХ-плівки матові, глянцеві, з фотодруком, під замшу і навіть дерево. Не менш популярні серед замовників художні, системи зіркового небо, фотодрук, багаторівневі конструкції.

Якщо ви хочете якісно відремонтувати стелю і бути впевненим у тому, що він збережеться довгий час, то звертайтеся до нас. Дизайнери Демі-Луне розробляють індивідуальні дизайн-проекти конструкцій, майстри виготовляють потолки, а фахівці з монтажу швидко їх встановлюють на об’єкті.

Чому клієнти для квартир обирають французькі натяжні стелі Демі-Луне?

Наяжна стелі – спосіб оформлення, який виглядає незвичайно сучасно, стильно та ефектно в будь-якому приміщенні. Головне – виберіть практичну плівку, яка ідеально буде монтована у ваш інтер’єр, зверніть увагу на форму конструкції.

Компанія Демі-Луне в процесі виробництва використовує полотно європейських виробників. Особливою популярністю користуються французькі натяжні потолки. Вони виглядають незвичайно красиво і при цьому володіють унікальними властивостями.

Для замовлення доступні варіанти: матові, глянцеві, сатинові, художні, з підсвіткою, 3D, системи зіркове небо. Асортимент досить широкий, щоб порадувати найбільш вимогливих клієнтів. Вибираючи той чи інший варіант відділки, ви можете отримати різні ефекти:

  1. Візуально розширити простір за допомогою глянцевих ПВХ плівок.
  2. Відкрийте інженерні комунікації за допомогою багатоуровневої конструкції.
  3. Придати приміщення особистий затишний за рахунок оригінальної системи освітлення.
  4. Створити неповторний дизайн приміщення, використовуючи художні зображення.

На сайті нашої компанії ви можете вибрати і купити натяжні стелі з монтажем. Фахівці Демі-Луне організують виробництво та установу за європейськими стандартами.

Як замовити натяжні стелі з установкою за ціною Демі-Луне в Києві?

Щоб оформити замовлення на натяжні стелі і дізнатися ціни, переходьте на сайт https://www.demi-lune.com.ua/ua/price.html нашої компанії або зв’яжіться з менеджером по телефону. Спеціаліст підкаже можливі варіанти стель для вашого інтер’єру, оформіть заявку на виїзд майстра на об’єкт для снятия замеров.

Ми пропонуємо самі стильні та модні рішення для будь-яких приміщень, як житлових, так і громадських. Ви можете купити натяжну конструкцію з установкою за ціною виробника, без переплати посредника.

Зверніть увагу – ми працюємо за домовленістю і надаємо гарантію терміном на 12 років і монтажні роботи на 3 роки. Ви можете бути впевнені в якості нашої продукції!

Скільки коштує натяжна стеля від виробника з монтажем

Ціна ПВХ-стелі від Демі Луне включає вартість послуг установки, яка спочатку закладена у ціну метра квадратної стельової конструкції. Загалом вартість формується з урахуванням трьох факторів:

  • Загальна площа конструкції.
  • Вибраний колір та тип плівки.
  • Складність встановлення.
  • Кількість рівнів стельової конструкції.
  • Вибраний тип системи освітлення.

Підсумкова ціна завжди прораховується після зняття вимірів, коли узгоджені всі деталі щодо дизайну майбутньої стельової конструкції. У будь-якому випадку наші ціни – одні з найнижчих на ринку. Ви можете порівняти прайс Демі Луне з цінами інших фірм. Крім того, ми регулярно проводимо акції, пропонуємо клієнтам знижки з урахуванням обсягів замовлення.

Тепер ви можете максимально швидко та просто відремонтувати стелі у житловому чи нежитловому приміщенні. Для цього зателефонуйте нам і просто розкажіть, як мають виглядати ідеальні стелі у вашому будинку!