Главная > Все новости > Де купити касовий апарат MG V545T у Києві, Львові, Вінниці, Дніпрі, Луцьку, Хмельницькому, Чернівцях та містах України недорого?

Де купити касовий апарат MG V545T у Києві, Львові, Вінниці, Дніпрі, Луцьку, Хмельницькому, Чернівцях та містах України недорого?

Касові апарати для ФОП MG V545 в Києві та УкраїніMG V545T – касовий апарат, який активно використовується підприємствами середнього та малого бізнесу. Сучасний портативний пристрій успішно застосовується для обліку торгових операцій з продажу товарів та послуг, а також друку та видачі чеків. Пристрій спеціально розроблено виробником для підприємств і підприємств сфери торгівлі та вдало поєднує у собі всі необхідні фіскальні, розрахункові та друкуючі функції. ККА MG V545T відрізняється високою мобільністю та доступною ціною. Пристрій рекомендовано використовувати:

 • у магазинах, торгових точках та супермаркетах;
 • аптеках та ломбардах;
 • у барах, кафе, пабах, ресторанах, їдальнях, закладах громадського харчування та інших популярних місцях ведення комерційної діяльності.

ККА MG V545T має свою специфіку і дає можливість користувачеві працювати віддалено за спеціальним WEB-інтерфейсом (HTTP протоколом). Пристрій повністю сертифікований в Україні та підходить для злагодженої та ефективної роботи ФОП різних груп.

Девайс має опцію віддаленого доступу, що дозволяє вносити коригування до бази даних товару, у тому числі віддалено. На сьогоднішній день компанія-виробник постачає на ринок ККА MG V545T у двох модифікаціях. При цьому і перший і другий варіант ККА відрізняється мобільністю, простотою та зручністю використання.

Купити касовий апарат для ФОП MG V545T з каталогу https://rro24.com.ua/ua/fiskalnoe-oborudovanie/kassovye-apparaty/ за вигідною ціною з доставкою у Києві та Україні пропонує інтернет-магазин фіскальної електроніки RRO24. Ми зібрали в каталозі касові апарати та фіскальні реєстратори провідних виробників. Ви можете вибрати та купити ККА у кілька кліків мишкою, після попередньої консультації з менеджером нашої компанії.

Чому ФОП вибирають касові апарати MG V545T для бізнесу у Києві, Львові, Вінниці, Луцьку, Хмельницькому, Чернівцях та містах України?

Пристрій має зручний інтерфейс і повністю відповідає сучасним стандартам якості. На підприємствах торгівлі, сфери обслуговування чи громадського харчування ККА MG V545T:

 • автоматизують процеси;
 • швидко друкують чеки;
 • поліпшують якість обслуговування покупців;
 • мінімізують ризик помилок при розрахунку здачі;
 • збільшують пропускну спроможність торгової точки;
 • дозволяють зберегти у фіскальну пам’ять дані про продаж, щоб виконати вимоги чинного фіскального законодавства.

Пристрій має досить зручну клавіатуру з 30 клавішами, 12 з яких дозволяють вводити літери та цифри. Інші 18 клавіш – функціональні кнопки, що прискорюють роботу касира-продавця.

Важливий плюс – касовий апарат (на відміну від фіскального реєстратора), працює повністю автономно, не потребує підключення додаткового обладнання та встановлення облікової програми. MG V545T може працювати як від мережі, так і від вбудованої АКБ під час виїзної торгівлі.

Завдяки наявності функції віддаленої роботи, девайс дозволяє віддалено програмувати не лише базу товарів, а також:

 • податкові ставки;
 • вагові штрих-коди;
 • знижки та націнку на товари;
 • рекламні повідомлення;
 • назву відділів у магазині.

Пристрій забезпечує швидкий друк чеків до 60 мм за секунду, а також дозволяє друкувати на чеку логотип та рекламні повідомлення компанії.

Ми зібрали в онлайн-каталозі gera-serice.com.ua найнадійніші, практичні та функціональні моделі касових апаратів, серед яких ви зможете вибрати потрібний девайс. Якщо бюджет на купівлю контрольно-касового обладнання обмежений, зверніть увагу на ККА MG V545T.