Главная > Все новости > Анонсы > Даруй любов. Бережи первоцвіти

Даруй любов. Бережи первоцвіти

Столична влада закликали не дарувати жінкам до 8 березня первоцвіти

Напередодні 8 Березня почастішали випадки торгівлі первоцвітами. Така діяльність є незаконною і карається штрафом від 1700 до 3655 гривень.

Про це стало відомо з повідомлення на Facebook-сторінці Управління екології та природних ресурсів Київської міськдержадміністрації.


“Напередодні 8 Березня нагадуємо, що, купуючи квіти поблизу станцій метро або на зупинках громадського транспорту, кожен ризикує стати співучасником знищення природи”, – йде мова у повідомленні.

Відзначається, що якщо квіти виривають з цибулинами, то відновлення рослин після цього в природі є неможливим. Також шкідливі прикореневі зрізання, які призводять до генетичного виродження рослин.

Нагадаємо, що в лютому Києві стартувала всеукраїнська акція охорони первоцвітів, в рамках якої працюють спецпатрулі, що займаються попередженням продажу рідкісних рослин.
Зокрема, при районних комунальних підприємствах з утримання зелених насаджень і лісопаркових господарств сформовані мобільні патрульні групи по охороні і збереженню ранньоквітучих рослин.