Главная > Все новости > Анонсы > COVID-19 таки у Києві: скасовано прийом громадян, метро призупиняє роботу. Що далі?

COVID-19 таки у Києві: скасовано прийом громадян, метро призупиняє роботу. Що далі?

У Києві зафіксовано два випадки захворювання на коронавірус. Контактних осіб пацієнтів наразі обстежують столичні лікарі.
Про це мер столиці Віталій Кличко написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

«На жаль, у Києві зафіксовані два перших випадки захворюввання на коронавірус. Один з хворих – молодий київський студент, який контактував з хворою жінкою, що померла від коронавірусу на Житомирщині. Хлопець відвідував її з онукою жінки. Він перебуває на лікуванні в  Олександрівській лікарні столиці.  Другий випадок – жінка, яка нещодавно відвідувала один з курортів Франції. Наразі вона перебуває на самоізоляції, під наглядом лікарів і отримує лікування вдома. Осіб, з якими контактували обидва пацієнти, зараз обстежують лікарі», – повідомив мер столиці.

Крім того, згідно з рішенням урядової комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, та постанови Кабінету Міністрів, київський метрополітен припиняє перевезення пасажирів з 23:00 17 березня.
Про це мер Києва заявив у відеозверненні, що опублікував на своїй сторінці у Facebook:

«Друзі! Київ живе в умовах суворих обмежувальних заходів. Ми робимо все, щоб захистити киян від розповсюдження інфекції коронавірусу. Згідно з рішенням урядової комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, та постанови Кабінету Міністрів, Київ повинен закрити метрополітен. Так само, як Дніпро та Харків. Тому, сьогодні з 23-ої години київський метрополітен припиняє перевезення пасажирів. Попередньо до 3 квітня», — сказав мер столиці.

Він також підкреслив, що наземний пасажирський транспорт працює в штатному режимі, дублюючи лінії метро.

«Я закликаю киян піклуватися про своє здоров’я та безпеку і залишатися вдома. Ті ж, кому потрібно в цій ситуації їздити на роботу, мають берегти себе і оточуючих. Користуватися засобами індивідуального захисту. Зберігаємо спокій, діємо виважено і свідомо. Міська влада надає всю інформацію про ситуацію в Києві. Користуйтеся будь ласка офіційною інформацією!» — наголосив Віталій Кличко.

Також повідомлено, що дію проекту «Лікар у Вашому домі» призупинено на період проведення у столиці протиепідемічних заходів. 

Тимчасово обмежено доступ до адмінбудівлі Київради та КМДА та скасування проведення особистого прийому громадян до 3 квітня.

Також філія Центру надання адміністративних послуг Солом’янського району м. Києва (бульв. Чоколівський, 40) з 17.03.2020  тимчасово ПРИПИНЯЄ своє функціонування. Отримати результати надання адміністративних послуг Ви можете за адресою просп. Повітрофлотський, 41, тел.: 207-09-68, 207-09-74.

Роботу міських ринків та ярмарків тимчасово зупинено.
Також максимально обмежено роботу всіх торгівельних закладів, окрім продуктових магазинів та аптек.

З 16 березня телеканал «Київ» почав щоденну трансляцію відеоуроків зі шкільної програми для учнів 11-х класів.

«Дотримуймося рекомендацій лікарів  і не дамо вірусу шансів на стрімке розповсюдження!» – наголосив Віталій Кличко.

Джерело: КМДА, Солом’янська районна у м.Києві державна адміністрація