Главная > Все новости > Четверо звільнених з полону ОРДЛО українців вже прибули в Київ

Четверо звільнених з полону ОРДЛО українців вже прибули в Київ

Четверо українців, які перебували в полоні в окремих районах Донецької та Луганської областей прибули в Київ

Зустріч в аеропорту “Жуляни” транслював “112 Україна”, повідомляє Depo.ua.

Домовленість про передачу утримуваних в ОРДЛО українців була досягнута в Мінську під час переговорів голови політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Медведчука з ватажками “ЛДНР” Денисом Пушиліним і Леонідом Пасічником.

Додамо, що сьогодні в Україну в результаті переговорів повернувся військовий Дмитро Великий. Його взяли в полон 11 вересня 2016 року. Згодом засудили до 15 років позбавлення волі нібито за тероризм.

Повернувся в Україну Яків Веремейчик, якого бойовики взяли в полон 25 травня 2018 року, на нього бойовики завели кілька карних справ.

Третій звільнений військовий Максим Горяїнов, старшина 53 ОМБр. Його взяли в полон 25 травня 2019 року і вже встигли провести суд, який призначив бійцеві 15 років позбавлення волі. Нагадаємо, що Максим Горяїнов – один із восьми бійців, яких 22 травня бойовики взяли в полон у районі Новотроїцького. Бійці разом зі старшиною, рухаючись на вантажівці, помилково відхилилися від визначеного маршруту та потрапили на тимчасово окуповану територію, де їх і затримали НВФ. 

Звільнений з полону також Едуард Міхєєв. Його взяли в полон 16 жовтня 2017 року, засудили нібито за держзраду і засудили до 12 років позбавлення волі.