Главная > Все новости > Бережімо один одного

Бережімо один одного

Станом на 20:00 19 березня за результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України отримано всього 17 позитивних результатів на COVID-19: Чернівецька (10), Житомирська (1), Київська (2), Донецька (1), Івано-Франківська (1) області та м. Київ (2).
За результатами досліджень регіональних лабораторій виявлено:
Дніпропетровська — 2;
Житомирська — 1;
Також один випадок підтверджено у м. Київ.

У даних динамічних умовах слід якомога уважніше ставитися до себе, своїх рідних і близьких.

При цьому найбільш уважно необхідно ставитися до людей похилого віку. В умовах карантину необхідно тимчасово змінити звичайні правила спілкування зі старшими родичам та близькими людьми.

Якщо у звичайному житті просто необхідно приділяти якомога більше уваги особистому спілкуванню з рідними похилого віку, у наявній епідемічній ситуації найкраще, що можна для них зробити, – максимально обмежити контакти.

«От про що дійсно варто задуматися, так це про старших людей та людей з серйозними хронічними захворюваннями, адже вони відносяться до груп ризику і є найбільш вразливими до інфікування коронавірусом COVID-19. У них хвороба набуває загрозливого перебігу та може призвести до летальних наслідків.
Тому зараз варто вберегти літніх батьків та сусідів, які можуть постраждати. До того ж, в умовах карантину, у нас з’явилося більше часу, який ми можемо присвятити їм. А як саме допомогти, на інфографіці нижче. Однак перш за все переконайтеся, що не маєте симптомів ГРВІ та у жодному разі не контактуйте з людьми в групі ризику, якщо відчуваєте недуг!» — написав на своїй сторінці у Facebook Депутат Київської міської ради Андрій Андрєєв.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *