Главная > Все новости > Асоціація інноваційної та цифрової освіти розробила он-лайн технологію навчання іноземним мовам

Асоціація інноваційної та цифрової освіти розробила он-лайн технологію навчання іноземним мовам

Асоціація інноваційної та цифрової освіти розробила унікальну он-лайн технологію навчання іноземним мовам та на її основі запустила Соціальний проект визначення іноземних мов «lingva.Skills» (www.Lingva.ua), який дозволяє безкоштовно навчити всіх бажаючих англійської мови та іншим європейським мовам у відповідності до стандартів ЄС. 

lingva.Skills розпочав свою роботу у 2016 року і протягом року існування вже  отримав офіційні заявки від більш ніж 2,5 мільйонів громадян України, що  дозволило йому стати  наймасовішим освітнім проектом в Україні. На сайті Проекту користувачами вже виконано понад 30 млн вправ.

Проект «Київ Заговорить англійською» передбачає надання киянам різних можливостей для опанування англійської мови протягом 2018 року:

— онлайн навчання на сайті www.lingva.ua,

— проведення English Speaking Clubs на 8-ми локаціях по Києву,

— проведення навчальних вебінарів протягом року з методологом проекту Віталієм Зубковим, який викладає 5 європейських мов понад 20 років,

— навчання викладачів, школярів та студентів київських навчальних закладів за методом змішаного навчання із використанням платформи Lingva.Skills (отримано гриф Міносвіти «схвалено до використання у загальноосвітніх навчальних закладах»), що допоможе значно підвищити якість навчання та скоротити завантаженість вчителів англійської мови,

— проведення лекцій-семінарів для 10.000 осіб одночасно,

— проведення щотижневої теле-рубрики «Київ Заговорить Англійською!» на ТРК «Київ» (вже розпочато зйомки).

Для реалізації даного проекту запрошені всі громадські ініціативи та комунальні підприємства, які опікуються питанням навчання та популяризацією володіння англійською мовою серед українців, зокрема Capital English, Go Global, Київський палац дітей та юнацтва тощо. Участь киян у всіх активностях в рамках проекту буде безкоштовною.

За більш детальною інформацією можна звернутись до представників Асоціації інноваційної та цифрової освіти за тел. (044) 331 10 31.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *