Главная > Все новости > Анонсы > Америка не може вдавати, ніби має щеплення проти наслідків війни в Європі – лідер республіканців у Сенаті

Америка не може вдавати, ніби має щеплення проти наслідків війни в Європі – лідер республіканців у Сенаті

У наших інтересах – допомогти зменшити військовий потенціал значного супротивника – Мітч Макконнелл / Фото: Associated Press

У наших інтересах стримати агресивну поведінку, перш ніж вона спровокує ширший конфлікт – переконаний він.

Лідер республіканців у Сенаті США Мітч Макконнелл публічно виступив за подальшу військову допомогу Україні, наголосивши, що цей крок відповідатиме національним інтересам Америки.

Про це пише Укрінформ. 

«Тут (у питанні підтримки України – ред.) ніколи не йшлося про благодійність, тут не йдеться про демонстрацію доброчинності чи про абстрактні принципи міжнародних відносин. Ідеться про холодні, жорсткі американські інтереси», – сказав лідер республіканців.

Прямий інтерес Сполучених Штатів полягає в тому, щоб не дати авторитарним режимам перекроювати карту світу з використанням сили.

«У наших інтересах – допомогти зменшити військовий потенціал значного супротивника та при цьому не жертвувати життями американців. У наших інтересах стримати агресивну поведінку, перш ніж вона спровокує ширший конфлікт і безпосередньо загрожуватиме нашим найближчим союзникам і торговельним партнерам», – зауважив Макконнелл.

Мовляв, Америка не може вдавати, ніби має щеплення проти наслідків війни в Європі. Крім того, США не можуть дозволити собі навіть думати, що відсутність реакції на агресію РФ якось посилить позицію Америки та стратегічну конкуренцію з Китаєм.

«Прискорення поразки Росії в Європі є саме тим, що допоможе нам уникнути одночасної агресії з боку наших противників у Європі, а також в Індо-Тихоокеанському регіоні»,- наголосив лідер республіканців у Сенаті США.

Нагадаємо, у Європейському Союзі чиновники цього тижня почнуть працювати над новим планом надання десятків мільярдів доларів військової допомоги Україні, намагаючись оновити критично важливу програму підтримки, яка загрузла через внутрішні розбіжності.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *