Главная > Все новости > Активисты района > “Aerostar” прославляє Солом’янку

“Aerostar” прославляє Солом’янку

Керівник Солом’янської районної держадміністрації Ігор Довбань відвідав підприємство “Aerostar”, яке завдяки своїм виробничим успіхам прославляє Солом’янку далеко за межами України.
На заводі європейського зразка разом з головою РДА побували також народний депутат Дмитро Андрієвський і директор Асоціації малого та середнього бізнесу Солом’янського району Ростислав Ручко.

Підприємство, яке займається виробництвом кліматичного обладнання та автоматизованої системи управління будівлями, працює не лише на міжнародному ринку, але й оснащує загальнонаціональні об’єкти.

Під час візиту Ігор Довбань оглянув цехи заводу, ознайомився з процесом виготовленням приладів різного призначення, а також поспілкувався з його спеціалістами. До речі, на “AeroStar” працює майже 500 фахівців, що дозволяє міському бюджету стабільно наповнюватись податками.

“Оскільки в Солом’янському районі живе найбільше громадян по місту, а це 375 тис. людей, такі потужні підприємства є нагальною потребою, тому що це насамперед робочі місця для кваліфікованих фахівців. Район буде й надалі підтримувати, співпрацювати з місцевими заводами, які, по-перше, виробляють високоякісне обладнання для різних країн, а, по-друге, спроможні взяти під своє крило сотні громадян”, – заявив голова РДА Ігор Довбань.

Довідково: Більше 10-ти років “Aerostar” – визнаний лідер ринку кліматичного обладнання, якому довіряють більше 7 тис. клієнтів з різних країн. У 2018 році товарообіг підприємства зріс у 3,5 рази порівняно з 2014 роком. 


http://www.solor.gov.ua/info/0/13464

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *