Главная > Все новости > До уваги споживачів!

До уваги споживачів!

Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація інформує, що при заповненні теплових мереж на вулиці Леваневського після виконання аварійно-ремонтних робіт відбулося повторне пошкодження. У зв’язку з цим опалення і гаряче водопостачання 49 споживачів (житлові будинки, гуртожитки, заклади соціальної сфери, адміністративні будівлі) на вулицях Борщагівській, Вадима Гетьмана, Миколи Голего, Тетяни Яблонської, Ніжинській, Леваневського, генерала Тупикова, Августина Волошина не буде відновлено в раніше визначені терміни.

Спеціалісти КП «Київтеплоенерго» будуть проводити ремонтні роботи в цілодобовому режимі. Орієнтовний термін відновлення подачі послуг – 21.02.2019.

Після завершення робіт працівниками житлово-експлуатаційної дільниці № 906 та інших обслуговуючих організацій буде в найкоротший термін забезпечено подачу теплоносія в будинки.

З питань відновлення постачання послуг Ви можете звернутися до Центральної диспетчерської служби Солом’янського району м. Києва за телефоном 290-90-50 та Центральної міської диспетчерської служби за номером 1557. Солом’янською районною в місті Києві державною адміністрацією і надалі буде забезпечено контроль за своєчасним завершенням аварійних робіт та відновленням постачання послуг.

Сподіваємося на Ваше розуміння.


http://www.solor.gov.ua/