Главная > Все новости > Анонсы > 23.11.19 київським школярам допомагатимуть визначитись щодо майбутньої професії

23.11.19 київським школярам допомагатимуть визначитись щодо майбутньої професії

23 листопада з 10:30 до 15:00 у Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться профорієнтаційний захід «Forum ProProfesiі». Організатор – Київський молодіжний центр – пропонує учнівській молоді зробити вибір майбутньої професії відповідально.

Під час заходу відбудуться лекції психологів, коучів, кар’єрних консультантів та успішних професіоналів. Вони ознайомлять із методиками пошуку майбутньої професії та визначення персональних схильностей. Також на учасників чекає огляд ринку праці, аналіз перспектив і можливостей самореалізації у сучасних реаліях, найперспективніших сфер і необхідних навичок затребуваних спеціалістів.

Паралельно з лекційною частиною відбуватимуться індивідуальні та групові профорієнтаційні консультації з психологами та кар’єрними коучами. Гості зможуть зареєструватись під час заходу до обраного фахівця та пройти профорієнтаційний тест. Після цього консультанти дадуть детальну трактовку тестів і відповіді щодо самоідентифікації, методів визначення власних здібностей і вподобань, а також способи пошуку себе на ринку праці.

На форумі школярі та студенти зможуть особисто поспілкуватись із представниками новітніх професій на демо-зоні, а також виконати з ними деякі практичні завдання.

«Ми хочемо, аби молодь прислухалась до власних вподобань. Не намагалась догодити батькам, друзям чи трендам. Тоді ми матимемо відповідальних професіоналів, які не відсиджуються у офісах по 9 годин на день без жодного бажання», – сказала директорка Київського молодіжного центру Анна Куценко.

Організатори запрошують:

  • учнів 7-11 класів, які стоять на порозі вибору професії,
  • педагогів, які хочуть поглибити знання у галузі профорієнтації,
  • батьків, які хочуть допомогти дітям у виборі професії,
  • студентів, які мають сумніви у обраній спеціальності.

Для участі необхідна реєстрація: http://bit.do/feYM5.

Вхід вільний!

Місце проведення: вул. І. Мазепи, 13.

Контактна особа з питань організації та проведення форуму: Карасьова Ксенія, 095-392-40-01,karasewa.ok@gmail.com

Джерело